Bumerang - Yazarkafe
 
  • ssinemssi

2020-SONBAHAR DEKORASYON TRENDLERİ

Karamel aksesuarlar, sonbahar yaprakları deri detaylar ve el yapımı eklemelerle sonbahar havasını evinize tam gaz getirmeye hazır olun! Bu küçük dokunuşlar evinizde rahat nötr alanlar yaratarak modunuzu tamamen değiştirecek ve bu değişiklikleri yaparken keyif alacağınıza da eminim.

1- El Yapımı Tekstiller

Posterler, çerçeveler duvarınızda çok güzel duruyor evet ama odanın odak noktasına tek başına astığınız el yapımı bir tekstil ürünü sonbahar-kış havasını kolaylıkla evinize taşımanızı sağlar. Bu sıralar oldukça trend olan makrome ürünlerdeki çeşitlilikten faydalanabilir veya ipinizi alarak kendiniz de yapabilirsiniz. Kim bilir belki de yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

2- Bitki Şart !

Sonbahar havasını sonbahar çiçeklerinden daha iyi yansıtan başka bir şey yoktur sanırım. Küçük bile olsa vazolara koyacağınız hatta kurutulmuş çiçek sapları ve yine sıcak tonlarda çiçekler (yapay veya gerçek farketmez) odanın havasını anında değiştirecektir. Vazolarınız cam(renkli/renksiz) olursa etkiyi daha da artırdığınızı göreceksiniz.3- Deri Detaylar

İster mobilyalarınızda kullanın isterseniz küçük eklemeler halinde... Deri kesinlikle ama kesinnlikle tekrar bu senenin trendi. Tasarım ikonu olan Butterfly sandalyeler modern, geleneksel, rustik, bohem, minimal hiç farketmez her stille uyuşabilir. Deri bir Butterfly sandalye ise hiç şüphesiz evinizin en vazgeçilmez mobilyası olacaktır.


4- Mavi ve Yeşil İç Mekanlar

Duvarlarınızı boyamayı düşünürseniz bu sezonun trendleri mavi ve yeşil. Karamel, tarçın tonları ve pişmiş toprak gibi sıcak renkler ve yeşiller arasında geçiş sağlamak için ideal bir renk olan zeytin yeşili mobilyalarınızın (yatak, koltuk vs.) arkasındaki duvarlarda harika bir zemin yaratacaktır. İlk defa bu kadar sık karşımıza çıkan neo mint yeşil tonu ise farklılık arayanlar için birebir. Gökyüzü mavisi, pembe, pudra, mor gibi renklerle uyumlu olan neo mint yeşili de aklınızın bir köşesinde dursun derim.


5- Ekoseler Geri Döndü

Yıllardır modası geçmeyen ekoseler 2020'de de tabii ki trendler arasında. Özellikle ahşapla uyumlu olan ekoseler eğer size eski tarz geliyorsa beyaz, siyah, gri tonları kombinlemeyi deneyebilirsiniz.Son Paylaşımlar

Hepsini Gör